PKN
Protestantse Gemeente te Steenderen en Bronkhorst
 
Afscheid van Gerrie en Johan Afscheid van Gerrie en Johan
Een groot aantal vertegenwoordigers van verenigingen en bedrijven in Steenderen, en gemeenteleden van onze kerk waren op 18 september in Het Anker om afscheid te nemen van Gerrie en Johan Eppink; jarenlang beheerders van Het Anker. Onder het genot van een drankje en een hapje kon men ook kennis maken met Hans Sluijter, de nieuwe beheerder. Tevens werd er een nieuwe folder over Het Anker gepresenteerd.

Riek Linde, preses van de kerkenraad nam afscheid met zeven woorden, maar voegde daar nog enkele opmerkingen bij en de slotwoorden “Ga met God en Hij zal met je zijn …”  Ineke Klein Lenderink deed haar woordje namens de diaconie in dichtvorm en in het dialect. Als blijvende herinnering bracht zij voor het beheerdersechtpaar een kunstwerk van glas mee in de vorm van een anker.
terug
 
 

Kerkdienst Anker met viering van het Avondmaal
datum en tijdstip 23-02-2025 om 10:00 uur
meer details

Kind op Schootviering in Het Anker
datum en tijdstip 23-02-2025 om 11.45 uur
meer details

Kerkdienst Anker
datum en tijdstip 02-03-2025 om 10.00 uur
meer details

1e zondag 40 dagentijd, Kapel Bronkhorst
datum en tijdstip 09-03-2025 om 10.00 uur
meer details

Eetclub 'Eet eens mee'
datum en tijdstip 10-03-2025 om 17:00
meer details

 
Kerkdiensten op YouTube
 
facebook

facebook
 
Het Anker


Voor meer informatie over het Anker, klik op de foto
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.