|
|
|
|
|
Schoendoosactie 2026
Schoendoosactie 2026
Na afloop van de schoendoosdienst gaan de dozen naar een landelijk verwerkingscentrum. Van daaruit beginnen ze aan een lange reis per vrachtwagen of boot
Komt u niet naar de dienst? U kunt de schoenendoos ook inleveren bij Marlies Groeneveld (zie het adres hieronder).
Spelregels
Natuurlijk zijn er ‘spelregels’ voor het vullen van de doos. U heeft verder ook een ‘folder’ nodig. Deze kunt u meenemen uit de kerk of de entree van Het Anker of kunt u hier printen.
Gebruik een schoenendoos die voldoet aan de aangegeven afmetingen.
(Hoogte max.12 cm, lengte maximaal 34 cm, breedte en lengte min. 46 cm, max.56 cm)
- Versier de doos tot een mooi cadeau (maar zorg er wel voor dat de deksel eraf kan).
- Geef aan voor wie je de doos maakt: een jongen of meisje en de leeftijd. Vul dit in op het formulier en plak het boven op de doos.
- Vul de doos met toiletartikelen, schoolspullen en speelgoed. Lees hiervoor de checklist in de folder goed door.
- Plak de doos niet dicht. Een postelastiek is voldoende.
- Een donatie van € 5,- is welkom voor de transportkosten. Dit kan online (zie folder) of via de envelop in de folder.
- Gebruikt u voor de donatie de envelop? Geef dze af aan een diaken (zijn staan op 8 november bij de ingang van de kerk) of steek de envelop onder het postelastiek. Doe de envelop niet in de doos en plak deze er niet op.
Heeft u vragen, wilt u meer informatie of heeft u extra folders nodig? Neem dan gerust contact op met Marlies Groeneveld.
Doe mee aan de schoenendoosactie! Geef een cadeau van onschatbare waarde.
Met vriendelijke groet,
Marlies Groeneveld
Kastanjelaan 50, tel: 06-30443832
marliesgroeneveld10@gmail.com
Stichting Gain
GAiN ziet mensen zoals ze zijn en geeft om mensen, geïnspireerd door Jezus. Ongeacht afkomst, geloof of overtuiging. Met deze houding zetten zij zich in voor kinderen en volwassenen in armoede en crisis. En vragen mensen mee te helpen. Met een tijd, met talent of met een gift. Om hoop en blijdschap te brengen. Waardigheid te herstellen. En pijn verzachten. Ook de schoenendoosactie is een actie van Stichting Gain.
Lees meer over Stichting Gain.
Lees verhalen bij hun Schoenendoosactie.
| | terug
|
| |
|
|
|
|